2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Laboratuvar Cam Borusu

İmalatçısından en kaliteli laboratuvar cam boruları modelleri en uygun laboratuvar deney borusu toptan ısıya dayanıklı cam boru satış listesi gösterge cam borusu fiyatlarıyla sıvı seviye cam borusu üretimi laboratuvarlar için cam boru satışı
Laboratuvar Cam Borusu CAM BORU 18x22:Laboratuvarlar için profesyonel cam deney borusu fiyatları su tanklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik cam gösterge borusu modelleri çay kazanları için cam sıvı seviye borusu ısıya dayanıklı şeffaf cam boru özellikleri istenilen ölçülere göre cam boru imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 236,24 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Laboratuvar Cam Borusu CAM BORU 18x22

 Laboratuvar cam borusu; 

* Renksiz olup şeffaftır - Laboratuvar borusu satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Dış çapı: 22 mm

* Kenar Kalınlığı 2 mm dir 

* İç çapı: 18 mm - Laboratuvar borusu satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Uzunluğu: Tek parça 1.5 metre olup istenilen özel ölçüye göre de kesimi yapılabilmektedir

Laboratuvar Cam Borusu CAM BORU 18x22:Laboratuvar cam boruları sıvı seviye boruları cam gösterge boruları modellerinden kaliteli laboratuvar cam borusunun imalatı profesyonel cam boru fabrikası üretimi 22 mm dış çapında 18 mm iç çap ölçüsünde kenar kalınlığı 2 mm uzunluğu 1.5 metre ölçüsünde şeffaf ısıya dayanıklı laboratuvar cam borusudur - Laboratuvar cam borusu satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 18x22 mm.lik cam borunun haricinde 4 6 8 10 12 mm ölçülerinde laboratuvar cam borusu 14 15 16 18 20 mm çapında laboratuvar deney gösterge cam borusu 25 30 40 50 mm.lik çapı olan laboratuvar cam borusu satışı haricinde istenilen özel ölçülü laboratuvar cam borusu imalatı ile değişik renklerde cam boruların üretimini yapmakta olup bu bir boy 1.5 metre uzunluk haricinde laboratuvar cam borusunun özel ölçüye göre kesimi de yapılabilmektedir - Laboratuvar cam borusu satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dikkat:Laboratuvar cam borusu gönderimi standart olarak balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak yapılmasına rağmen yine de kargoda hasarlar oluşabilmektedir. Bütün özverimiz ve dikkatli paketlememiz sebebiyle oluşabilecek cam gösterge boru hasarlarından, kırılmalarından kesinlikle firmamız sorumlu değildir, kargo firmaları da taşıdıkları laboratuvar cam borusularına taşıma sigortası yapmamaktadırlar - Laboratuvar cam borusu fabrikası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Laboratuvar cam borusunun taşımada kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu olan kalın mukavva tüp içerisinde gönderim; hem kalın mukavva tüpün ilave ücretine hemde daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Laboratuvar cam borusu satıcısı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bu sebeple laboratuvar cam borusunun alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kalın mukavva tüp ücreti veya kasımpaşadaki bayimizden laboratuvar cam borusunun teslimi hakkında bilgilendirecektir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok