x 


3 Lü Bakır Boru T si

İmalatçısından İndirimli 3 Lü Bakır Boru T si Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 3 Lü Bakır Boru T si Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 3 Lü Bakır Boru T si Kullanışlı ekonom
3 Lü Bakır Boru T si M.D055.01 Özellikleri / Malzemesi 1/4x3 Rekorlu olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 3 Lü Bakır Boru T si üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Te Bağlantı modelleri fiyatları, toptan 3 Lü Bakır Boru T si çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 56,79 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

3 Lü Bakır Boru T si M.D055.01

Te Bağlantı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
1/4x3
Rekorlu olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 3 Lü Bakır Boru T si fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 3 Lü Bakır Boru T si modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 3 Lü Bakır Boru T si fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 3 Lü Bakır Boru T si alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok