x 


Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası

İmalatçısından İndirimli Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Üçlü Bakır B
Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası M.D055.02 Özellikleri / Malzemesi 3/8x3 Rekorlu olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Te Bağlantı modelleri fiyatları, toptan Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 69,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası M.D055.02

Te Bağlantı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
3/8x3
Rekorlu olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Üçlü Bakır Boru Bağlama T Parçası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok