2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Buz Konteyneri

Kullananların tavsiyesi buz taşıma konteyneri modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla kalıp buz konteyneri toptan fiyat listesi kırık buz konteyneri teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Buz Konteyneri BK-125:Balıkçı tezgahlarına, marketlerin donmuş deniz ürünü reyonlarına otel mutfaklarına buz taşımakta kullanılan maksimum 57 kiloya kadar buz taşıyabileceğiniz buz konteyneridir - Buz konteyneri satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.137,04 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Buz Konteyneri BK-125

* Ölçüler: E: 610 x D: 800 x Y: 745 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli ölçüleri: E: 630 x D: 820 x Y: 765 mm
* Net ağırlığı: 25 kg
* Brüt ağırlığı: 27,5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Maksimum kapasite: 125 lt. (57 kg)
* Gıdaya uygun polietilen ve poliüretandan (FCKW-FREI) yapılmıştır
* Gövdesi kaynaksız, monoblok ve çift cidarlı olarak üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 frenli, 2 frensiz 4 döner tekerleği ile içi dolu iken bile istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz
* Polietilen gövde ve kalın poliüretan köpük ile sağlanan yalıtım sayesinde günlerce buz saklayabilir
* Dayanıklı, bütün hava şartlarına uygun dış yüzeyi çatlamaz, içe göçmez, şişmez, paslanmaz, sızdırmaz ve kırılmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Montaj gerektirmez
* Korunaklı musluğu ve su boşaltma haznesi sayesinde suyu buzdan ayrı tutarak buzu daha uzun süre eritmeden tutar
* Kayar kapağı çapraz bulaşma (HACCP) riskini azaltır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolayca temizlenebilir
* Uzun süreli beklemelerde içeride biriken suyu musluktan tahliye etmek faydalı olur

Buz Konteyneri BK-125:Buz hazneleri buz taşıma arabaları modellerinden bu imalatı gıdayla temasa uyumlu polietilen ve poliüretan malzemeden yapılmış tekerlekli model buz konteyneri maksimum 57 kilograma kadar buz taşıyabilme kapasitelidir - Buz konteyneri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok