x 


Avatherm Thermobox

Profesyonel Avatherm thermobox modelleri kaliteli ekonomik avatherm sulu yemek taşıma thermobox fiyatları sanayi tipi avatherm katering thermobox teknik şartnamesi uygun avatherm thermobox fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Avatherm Thermobox 100210:
Satış fiyatı 14.813,89 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Avatherm Önden Yüklemeli Thermobox 100210

Avatherm 600X2 Thermobox

* Renk: Sarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç ölçüler: 53,5x67x50 cm
* Dış ölçüler: 67x76,5x62 cm
* Maksimum kapasite: 180 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 15,8 kg (±200 gr)
* Önden yüklemeli
* Gövdesinde silikon conta mevcuttur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Menteşeli kapak kullanımı kolaylaştırır
* Kilit mekanizması açık şekilde gövdeye sıkıştırılır, böylece kırılmayı önler
* 2 frenli, 2 frensiz teker Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapağında menü kart gövdesi

Avatherm Önden Yüklemeli Thermobox 100210:Katering firmalarının işyerlerine düğün davet organizasyonlarına kantinlere ve yemekhanelere yemek taşımakta kullandıkları önden yüklemeli model Avatherm marka thermobox yemek taşıma kutusudur - Avatherm thermobox satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok