x 


Çiftli Kornet Makinası

İmalatçısından en kaliteli çiftli kornet makinası modelleri en uygun çiftli kornet makinası toptan çiftli kornet makinası satış listesi çiftli kornet makinası fiyatlarıyla çiftli kornet makinası satıcısı telefonu 0212 2370749
Çiftli Kornet Makinası CBM-K11:Kullananların tavsiyesi çiftli kornet makinası modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla çiftli kornet makinası toptan fiyat listesi çiftli kornet pişirme makinası teflon yüzeyli kornet makinası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.894,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çiftli Kornet Makinası CBM-K11

* Kornet külah pişirme yüzeyi: 20x20x2 cm x 2 adet - Çiftli kornet makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isıtma şekli: Elektrik
* Otomatik termostat
* Pişirme yüzeyi: Teflon kaplamalı
* Dondurmacılarda dondurma külahı hamurunu pişirme makinası olarak kullanılan bu profesyonel elektrikle çalışan çiftli kornet makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, çiftli kornet makinası yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal çiftli kornet makinası yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir çiftli kornet makinası var ve arızalıysa veya çiftli kornet makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli çiftli kornet makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize çiftli kornet makinası bakımını onarılacak çiftli kornet makinası tamirini servisini yaptırabilir, çiftli kornet makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel çiftli kornet makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çiftli Kornet Makinası CBM-K11:Dondurma külahı pişirme makinalarından bu çift pişirme hazneli elektrikle çalışan çiftli kornet makinası otomatik termostatıyla korneti yakmadan,teflon yüzeyiyle de kornetin yapışmasına engel olarak ideal biçimde pişmesini sağlar - Çiftli külah makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok