2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Senur Tost Makinası

İmalatçısından en kaliteli senur tost makinaları modelleri büfelere en uygun senur tost makinası toptan kafeterya tipi senur tost makinası satış listesi oteller için senur tost makinası fiyatlarıyla kafelerde kullanılan senur tost makinası satıcısı telef
İmalatçısından en kaliteli senur tost makinaları modelleri büfelere en uygun senur tost makinası toptan kafeterya tipi senur tost makinası satış listesi oteller için senur tost makinası fiyatlarıyla kafelerde kullanılan senur tost makinası satıcısı telef
senur-tost-yapma-grill-tost-pisirme-izgarasi-makinesi-fiyatlari-kampanyali-tost-makinasi
Senur Tost Makinası ASE501:Büfeler için profesyonel senur tost makinası fiyatları izmir kumrusu yapımında kullanıma uygun kaliteli ekonomik senur tost makinası modelleri çokca tost yapan kafeler için endüstriyel senur tost makinesi teknik şartnamesi en lezzetli en iyi tostu yapmada kullanılan senur tost makinası fiyatı özellikleri senur bayisinden kullanışlı ayvalık tostu makinesi garantisi toptan senur tost yapma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.935,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Senur Tost Makinası ASE501

 * Senur marka bu tost makinası büyük tek kapaklı kontaktgrill model olarak geçmektedir - Senur tost makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 * Dış Ölçü: 50*50*35 cm

 * Döküm Ölçüsü: 45*30 cm - Senur tost makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Termostat 50*320 C 

 * Elektrik Gücü: 230 V. - Senur tost makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 2700 Watt 

 * Ağırlık: 39 Kgs - Senur tost makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ayrıca elinizde böyle bir tost makinası var ve arızalıysa veya tost makinenizin bakıma ihtiyacı varsa; senur tost makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize Senur tost makinanızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Senur tost makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Senur Tost Makinası ASE501: Endüstriyel pişiriciler tost makinalarından bu tost makinası son derece kaliteli ve dayanıklı olup sorunsuz bir makinedir. Bu tost makinası 2 yıl gerçek garanti ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisiyle satılmaktadır - Senur tost makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok