2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sebze Dilimleme Makinesi

Sebze Dilimleme Makinesi:Sebze dilimleme makinesi lokantalarda,yemekhanelerde,otel mutfaklarında kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir sebze dilimleme makinesidir - Sebze dilimleme makinesi ile ilgili detaylı bilgi için arayınız 0212 2370749
Sebze Dilimleme Makinesi BSA:Sebze dilimleme makinesi lokantalarda,yemekhanelerde,otel mutfaklarında kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir sebze dilimleme makinesidir.Sebze dilimleme makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu sebze dilimleme makinesi haricinde diğer sebze dilimleme makinası modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Sebze dilimleme makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.926,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sebze Dilimleme Makinesi BSA

 * 220 V ayaklı sebze dilimleme makinesi - Sebze dilimleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Bıçak sayısı; 7

 * 2 adet rende, 4 adet bıçak (1.5-4-8-10) - Sebze dilimleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 1 adet parmak patates bıçağı

 * Kapasite; 300 kg/h - Sebze dilimleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Motor gücü; 0.25 kW

 * Ağırlık; 44 kg - Sebze dilimleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ebatlar; 38x70x94 cm

 * Hız; 260 d/dak.(rpm) - Sebze dilimleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sebze Dilimleme Makinesi BSA:Sebze dilimleme makinesi lokantalarda,yemekhanelerde,otel mutfaklarında kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir sebze dilimleme makinesidir.Sebze dilimleme makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu sebze dilimleme makinesi haricinde diğer sebze dilimleme makinası modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Sebze dilimleme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok