x 


Büyük Servis Kaşığı

İmalatçısından İndirimli Büyük Servis Kaşığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Servis Kaşığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Servis Kaşığı Kullanışlı ekonomik
Büyük Servis Kaşığı OZB-8905
Özellikleri / Malzemesi Servis Kaşığı No:3 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Büyük Servis Kaşığı modelleri fiyatları, toptan Büyük Servis Kaşığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 134,34 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Büyük Servis Kaşığı OZB-8905  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Servis Kaşığı No:3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Servis Kaşığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Servis Kaşığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Servis Kaşığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Servis Kaşığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok