x 


Kızartma Servis Kaşığı

İmalatçısından İndirimli Kızartma Servis Kaşığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kızartma Servis Kaşığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kızartma Servis Kaşığı Kullanışlı
Kızartma Servis Kaşığı OZB-8906
Özellikleri / Malzemesi Servis Kaşığı No:1 (Delikli) olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kızartma Servis Kaşığı modelleri fiyatları, toptan Kızartma Servis Kaşığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 92,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kızartma Servis Kaşığı OZB-8906  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Servis Kaşığı No:1 (Delikli) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kızartma Servis Kaşığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kızartma Servis Kaşığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kızartma Servis Kaşığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kızartma Servis Kaşığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok