x 


Lokanta Servis Kaşığı

İmalatçısından İndirimli Lokanta Servis Kaşığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Lokanta Servis Kaşığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Lokanta Servis Kaşığı Kullanışlı eko
Lokanta Servis Kaşığı OZB-8904
Özellikleri / Malzemesi Servis Kaşığı No:2 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lokanta Servis Kaşığı modelleri fiyatları, toptan Lokanta Servis Kaşığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 109,92 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Lokanta Servis Kaşığı OZB-8904  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Servis Kaşığı No:2 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Lokanta Servis Kaşığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Lokanta Servis Kaşığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Lokanta Servis Kaşığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Lokanta Servis Kaşığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok