2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Salça Çekme Makinası

Salça Çekme Makinası:Salça çekme makinası yemekhanelerde,lokantalarda,evlerde,kafelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir salça çekme makinasıdır - Diğer modellerimizle ilgili de arayabilirsiniz 0212 2370749
Salça Çekme Makinası ADFGKDIR:Salça çekme makinası yemekhanelerde,lokantalarda,evlerde,kafelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir salça çekme makinasıdır.Bu salça çekme makinası haricinde diğer salça çekme makinası modellerimizle ilgili olarak da bize ulaşabilirsiniz - Salça çekme makinası proje@mutfakmalzemeleri.com

Salça Çekme Makinası ADFGKDIR

 * Salça çekme makinası ev ve küçük işletmelerde kullanılan elektrikli bir üründür - Salça çekme makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 220W motor gücündedir

 * Filtre ve haznesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Salça çekme makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Salça çekme makinası domatesin kabuk ve çekirdeklerini ayıklar

 * Salça yapmak dışında reçel,jöle,meyve suyu ve sebze suyu yapmak için de kullanabilirsiniz - Salça çekme makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Elektrik; 220/ 240 V/ 50 Hz

 * Domates işleme kapasitesi; 50 Kg/saat - Salça çekme makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Salça Çekme Makinası ADFGKDIR:Salça çekme makinası yemekhanelerde,lokantalarda,evlerde,kafelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir salça çekme makinasıdır.Bu salça çekme makinası haricinde diğer salça çekme makinası modellerimizle ilgili olarak da bize ulaşabilirsiniz - Salça çekme makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok