x 


Çek Sil Peçetelik

İmalatçısından İndirimli Çek Sil Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kullanışlı ekonomik endüstriyel parçası üreticileri tamiri ser
Çek Sil Peçetelik PAL-3458-B Özellikleri / Malzemesi İçten çekme havlu dispenserleri Kırmızı & gold olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli İçten çekme havlu dispenserleri modelleri fiyatları, toptan çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 135,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çek Sil Peçetelik PAL-3458-B

İçten çekme havlu dispenserleri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
İçten çekme havlu dispenserleri
Kırmızı & gold olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok