x 


Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk

İmalatçısından İndirimli Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kullanışlı ekonomik endüstriyel parçası üreticil
Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-B Özellikleri / Malzemesi Otomatik havlu dispenseri 21 cm Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Otomatik havlu dispenseri 21 cm modelleri fiyatları, toptan çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 792,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-B

Otomatik havlu dispenseri 21 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Otomatik havlu dispenseri 21 cm
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok