x 


Mini Beyaz Tuvalet Kağıdı Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Mini Beyaz Tuvalet Kağıdı Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kullanışlı ekonomik endüstriyel parçası üre
Mini Beyaz Tuvalet Kağıdı Dispenseri PAL-3442-0 Özellikleri / Malzemesi Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 77,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Mini Beyaz Tuvalet Kağıdı Dispenseri PAL-3442-0

Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok